Biuro Rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

 • Korzyści ze współpracy z Eproco

  Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym do gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań oraz brak stresu związanego z kontrolą podatkową.

 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach i wiele innych.

 • Doradztwo podatkowe

  Zawiłość przepisów podatkowych wymaga dobrej znajomości prawa oraz procedur. Eproco posiada własnego doradcę podatkowego, dzięki czemu należycie dbamy o kwestie podatkowe naszych klientów.

 • Doradztwo prawne

  Eproco zatrudnia własnego radcę prawnego, co zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdej firmy. Eproco reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

 • Dokumentacja podatkowa cen transferowych

  W ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których istnieje obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

 • Praca w Eproco

  Biuro Rachunkowe Eproco stale się rozwija, co przekłada się na wzrost zatrudnienia. Jeśli poszukujesz pracy w biurze rachunkowym lub chcesz odbyć staż – sprawdź czy akurat prowadzimy rekrutację.

 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

Aktualności z roku 2012

Innowacyjność usług Eproco potwierdzona

Innowacyjność usług Eproco potwierdzona

Centrum Biurowe Eproco po raz drugi z rzędu zostało wyróżnione tytułem Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju w konkursie Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju. W tegorocznej edycji konkursu kapituła konkursu wyróżniła Eproco w kategorii: Innowacyjna usługa za oferowaną przez Eproco usługę księgową z wykorzystaniem nowoczesnych procesów i wysokich standardów obsługi.


Więcej
Eproco wyróżnione w Rankingu Firm Rodzinnych 2012 przez tygodnik Newsweek

Eproco wyróżnione w Rankingu Firm Rodzinnych 2012 przez tygodnik Newsweek

Biuro rachunkowe Eproco otrzymało wyróżnienie w konkursie dla najlepszych Firm Rodzinnych 2012 roku organizowanym przez tygodnik Newsweek. Celem konkursu jest dostrzeżenie potencjału drzemiącego w firmach rodzinnych działających na terenie naszego kraju oraz przedstawienie ich w specjalnym Rankingu Firm Rodzinnych. Gala rozdania wyróżnień odbyła się w Poznaniu w dniu 12.09.2012 roku, a w imieniu naszego biura rachunkowego wyróżnienie odebrał Wiceprezes Zarządu Jakub Płocharz.

Więcej
Usługi biura rachunkowego poddane weryfikacji przez Wielkopolski Instytut Jakości

Usługi biura rachunkowego poddane weryfikacji przez Wielkopolski Instytut Jakości

Usługi księgowe świadczone przez biuro rachunkowe Centrum Biurowe Eproco zostały poddane weryfikacji przez Wielkopolski Instytut Jakości. Celem wykonanej przez Instytut ekspertyzy było doskonalenie usług księgowych świadczonych przez Eproco. W wyniku przeprowadzonych badań biuro rachunkowe uzyskało dodatkowe informacje od swoich klientów oraz od podmiotów zewnętrznych, które przyczynią się do jeszcze lepszego dostosowania naszych usług do Państwa potrzeb.

Więcej
Eproco objęło patronat nad II Konkursem Wiedzy Informatycznej

Eproco objęło patronat nad II Konkursem Wiedzy Informatycznej

Biuro rachunkowe Eproco objęło patronat nad II Konkursem Wiedzy Informatycznej w kategoriach Programista oraz Administrator sieci LAN organizowanego przez Społeczną Akademię Nauk Wydział Zamiejscowy w Ostrowie Wielkopolskim (dawniej: Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania). Konkurs organizowany był dla uczniów szkół średnich i ponadgimnazjalnych.

Więcej
Eproco firmą wiarygodną finansowo

Eproco firmą wiarygodną finansowo

Centrum Biurowe Eproco zostało poddane weryfikacji przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. pod względem wypłacalności i wiarygodności finansowej. W wyniku przeprowadzonej weryfikacji firma otrzymała zaświadczenie Firmy Wiarygodnej Finansowo, co potwierdza pewność funkcjonowania firmy i gwarantuje terminowość wypłacanych wynagrodzeń dla swoich pracowników.

Więcej

Prasa o Eproco: Innowacyjne biuro rachunkowe w Ostrowie

Ziemia Kaliska, 2012.02.24 - Wywiad z Prezesem Zarządu Centrum Biurowe Eproco Sp. z o.o. dr Jackiem Płocharzem, który odebrał w styczniu wyróżnienie na ogólnopolskim etapie konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju w kategorii Wizjoner IT.

Więcej
Eproco wyróżnione na Giełdzie Papierów Wartościowych

Eproco wyróżnione na Giełdzie Papierów Wartościowych

26 stycznia 2012 r., Centrum Biurowe Eproco zdobyło wyróżnienie na ogólnopolskim etapie konkursu w kategorii Wizjoner IT. Gala ogłoszenia wyników krajowych konkursu odbyła się w sali notowań na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Biuro rachunkowe Eproco zakwalifikowało się do ścisłej czołówki konkursu spośród ponad 900 firm z terenu całej Polski.

Więcej

Prasa o Eproco: Windykacja z nagrodami

Gazeta Ostrowska, 2012.01.18 - Ostrowskie biuro rachunkowe Centrum Biurowe Eproco Sp. z o.o. zostało wyróżnione tytułem Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju w kategorii Wizjoner IT. Tytuł ten został przyznany przez Fundację Innowacji i Rozwoju podczas konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju między innymi za elektroniczny system windykacji dla małych i średnich firm.

Więcej