Biuro Rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

 • Korzyści ze współpracy z Eproco

  Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym do gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań oraz brak stresu związanego z kontrolą podatkową.

 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach i wiele innych.

 • Doradztwo podatkowe

  Zawiłość przepisów podatkowych wymaga dobrej znajomości prawa oraz procedur. Eproco posiada własnego doradcę podatkowego, dzięki czemu należycie dbamy o kwestie podatkowe naszych klientów.

 • Doradztwo prawne

  Eproco zatrudnia własnego radcę prawnego, co zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdej firmy. Eproco reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

 • Dokumentacja podatkowa cen transferowych

  W ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których istnieje obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

 • Praca w Eproco

  Biuro Rachunkowe Eproco stale się rozwija, co przekłada się na wzrost zatrudnienia. Jeśli poszukujesz pracy w biurze rachunkowym lub chcesz odbyć staż – sprawdź czy akurat prowadzimy rekrutację.

 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

Blog: Kadry i płace

Płaca minimalna w 2016 r.

Płaca minimalna w 2016 r. wyniesie prawdopodobnie 1850 zł taką propozycję przyjęła Rada Ministrów. Komisja Trójstronna miała ustawowy termin do 15 lipca na przedstawienie swojej propozycji w tej sprawie.

Więcej

Ile dni urlopu wypoczynkowego przysługuje pracownikowi

Podstawowym obowiązkiem pracodawcy w zakresie rozliczeń związanych z urlopami wypoczynkowymi jest prawidłowe ustalenie wymiaru urlopu, jaki przysługuje pracownikowi. Na wymiar urlopu wpływa przede wszystkim rodzaj ukończonej przez pracownika szkoły oraz jego staż pracy.

Więcej

Do 31 maja I rata odpisu na ZFŚS

Mimo, że pracodawca przekazuje odpis na ZFŚS na dany rok kalendarzowy na rachunek bankowy Funduszu do dnia 30 września tego roku, to już do dnia 31 maja musi wpłacić na ten rachunek kwotę stanowiącą minimum 75% równowartości tych odpisów.

Więcej

Zmiana wzoru skierowania na badania lekarskie dla pracowników

Nowe rozporządzenie ministra zdrowia obowiązujące od 1 kwietnia bieżącego roku określa nowe wzory skierowania na badania lekarskie oraz orzeczeń lekarskich wystawianych pracownikom. Nowy wzór wydawanego przez pracodawcę skierowania będzie zawierał informację umożliwiające zweryfikowanie warunków pracy u poprzedniego pracodawcy z warunkami w nowym miejscu pracy.

Więcej

Nabór wniosków – Informacja z Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowie Wlkp.

Zgodnie z informacją przekazaną z Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowie Wielkopolskim rozpoczął się nabór na następujące wnioski: o świadczenie aktywizacyjne, o skierowanie do pracy w ramach bonu zatrudnieniowego, o skierowanie do pracy w ramach refundacji składek dla osób do 30 r. życia podejmujących pierwszą pracę, nabór wniosków o zorganizowanie i finansowanie prac interwencyjnych.

Więcej

Składki ZUS niższe od 1 kwietnia 2015 roku

Od kwietnia zmianie ulegnie wysokość składek ZUS opłacanych przez przedsiębiorców. Będzie to miało miejsce za sprawą składki wypadkowej, która od 1 kwietnia ulegnie obniżeniu. W dniu 18 marca 2015 roku Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej wydało rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie różnicowania stopy procentowej składki na ubezpieczenie społeczne z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych w zależności od zagrożeń zawodowych i ich skutków

Więcej

Zmiany w Kodeksie pracy

Ułatwienia związane z dostarczaniem wstępnych badań lekarskich, wzrost wysokości płacy minimalnej, oskładkowanie wynagrodzeń członków rad nadzorczych – zmiany w prawie pracy obowiązujące od tego roku.

Więcej

Składka zdrowotna w nowym roku

Prezes Głównego Urzędu Statystycznego ogłosił, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw, włącznie z wypłatami z zysku, w czwartym kwartale 2014 r. wyniosło 4139,42 zł. Od wysokości tej płacy zależy kwota składki zdrowotnej, jaką co miesiąc będą musieli płacić przedsiębiorcy.

Więcej

Zmiany w prawie pracy w 2015 roku

W 2015 roku wejdą w życie zmiany w prawie pracy, korzystne zarówno dla pracodawców - chodzi o zwolnienia ze wstępnych badań lekarskich dla pracowników. Także w przyszłym roku zapowiadana jest kolejna nowelizacja Kodeksu pracy, zgodnie z którą maksymalny okres zatrudnienia terminowego u danego pracodawcy miałby wynosi 33 miesiące. Dowiedz się więcej o tych zmianach.

Więcej