Biuro Rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

 • Korzyści ze współpracy z Eproco

  Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym do gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań oraz brak stresu związanego z kontrolą podatkową.

 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach i wiele innych.

 • Doradztwo podatkowe

  Zawiłość przepisów podatkowych wymaga dobrej znajomości prawa oraz procedur. Eproco posiada własnego doradcę podatkowego, dzięki czemu należycie dbamy o kwestie podatkowe naszych klientów.

 • Doradztwo prawne

  Eproco zatrudnia własnego radcę prawnego, co zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdej firmy. Eproco reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

 • Dokumentacja podatkowa cen transferowych

  W ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których istnieje obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

 • Praca w Eproco

  Biuro Rachunkowe Eproco stale się rozwija, co przekłada się na wzrost zatrudnienia. Jeśli poszukujesz pracy w biurze rachunkowym lub chcesz odbyć staż – sprawdź czy akurat prowadzimy rekrutację.

 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

Blog: Działalność gospodarcza

Działalność nierejestrowa

Od 30 kwietnia br. istnieje możliwość prowadzenia drobnej działalności zarobkowej bez obowiązku jej rejestracji w CEiDG.

Więcej

Zawieszenie działalności gospodarczej

Ustawa z dnia 6 marca 2018 r. Prawo Przedsiębiorców umożliwia bezterminowe zawieszenie działalności gospodarczej osobom prowadzącym jednoosobowa działalność zarejestrowaną w CEiDG, termin ten nie może być jednak krótszy niż 30 dni.

Więcej

Ulga na start

Ulga na start to instytucja wprowadzona 30 kwietnia 2018 r przez Konstytucję Biznesu. Zgodnie z nią przez pierwsze pół roku od założenia firmy przedsiębiorca nie musi płacić składek do ZUS (jest jednak obowiązek opłacania składki zdrowotnej, aby móc liczyć na bezpłatne leczenie).

Więcej

Ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa

Od dnia 28 sierpnia 2018 r. obowiązuje ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, której celem jest umożliwienie sprawnego działania na rzecz wykrywania, zapobiegania i minimalizowania skutków ataków naruszających cyberbezpieczeństwo RP.

Więcej

Rzecznik MiŚP

Zgodnie z wprowadzona w życie 30 kwietnia 2018 r . Konstytucją Biznesu, została utworzona instytucja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Premier Morawiecki powołał na to stanowisko Adama Abramowicza mającego wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu małych i średnich firm oraz prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Więcej

Konstytucja Biznesu

Od 30 kwietnia 2018 r. weszła w życie tzw. Konstytucja Biznesu. Jest to pakiet ustaw, których celem jest zreformowanie i uproszczenie przepisów dotyczących prowadzenia działalności.

Więcej

RODO

25 maja 2018 r. wejdzie w życie unijne "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych" - RODO. Nakłada ono na kraje członkowskie obowiązek zmiany przepisów lokalnych w celu dostosowania się do wymogów rozporządzenia.

Więcej

Rejestracja firmy przez telefon

Od 1 stycznia 2017 roku można założyć jednoosobową działalność gospodarczą również przez telefon (pod numerem 801 055 088) z pomocą konsultanta. Infolinia dostępna jest w dni powszednie od 8:00 do 16:00. Koszt połączenia jest uzależniony od taryfy Twojego operatora.

Więcej